Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Централізована вентиляція  квартири старого фонду тип 3 (однокімнатна)
Централізована вентиляція  квартири старого фонду тип 3 (однокімнатна) Централізована вентиляція  квартири старого фонду тип 3 (однокімнатна)

Централізована вентиляція квартири старого фонду тип 3 (однокімнатна)

Тип вентиляції: Централізована вентиляція
Модель: Комплект централізованої вентиляції для однокімнатної квартири
Наявність: На складі
Ціна 16,821.68 грн. (Безкоштовна доставка)
Кількість:     або   +38 (098) 32-32-392   або  
 

Перелік обладнання

Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю    50 %. (продуктивність 100 м.куб.) 

1 шт.

Гнучкий полімерний повітропровід утеплений мінеральною ватою діаметру 100 мм. (7.5 метра)

2 шт.

Гратка вентиляційна пластикова фасадна 

2 шт.

Пульт управління

1 шт.

Гратка внутрішня, повітророздаюча (можливі інші варіанти)

4 шт.

Адаптер для гратки внутрішньої

4 шт.

Хомут металевий діаметр 100 мм.

20 шт.

Вентилятор для сан.вузла. діаметр 100 мм

2 шт.

Скотч алюмінієвий

1 шт.


Комплект шумопоглиначів у подарунок!!!

Бренди

 

Проект даної вентиляції базується на приточно-витяжному агрегаті обробки повітря серії ВУЄ 100 П міні від компанії ПрАТ “Вентиляційні системи” (ВЕНТС) та настінних вентиляторах серії “Квайт”. Додаткові технічні характеристики обладнання можуть бути змінені по індивідуальному побажанню.

 

Інформація про монтаж 

По даному переліку вентиляційного обладнання Ви отримаєте повноцінну приточно-витяжну систему вентиляції повітря з рекуперацією тепла а також фільтрацією приточного повітря. Також у санітарних вузлах передбачено витяжні осьові малошумні вентилятори.

Серцем вентиляційної системи виступає агрегат обробки повітря ВУЄ 100 П міні. Ця установка проводить подачу свіжого повітря, його фільтрування а також підігрів цього повітря за допомогою вищої температури витяжного повітря (рекуперація) також агрегат оснащений певною автоматикою та зручним ергономічним пультом управління. ВУЄ 100 П міні монтується під перекриттям Вашого помешкання на веранді, кухні чи підсобного приміщення (див. схему) за допомогою шпильок. Обслуговуюча панель повинна бути направлена вниз для проведення різних профілактичних робіт (наприклад, заміна фільтрів) відповідно,повинна бути передбачена ревізія у місці установки даного агрегату.

 

 

Також у комплекті Ви отримуєте гнучкі повітропроводи по 7,5 м. Дані повітропроводи легко відрізаються за допомогою ножиць. Гнучкі повітропроводи “одягаються” на фланці вентиляційного агрегата та трійників-адаптерів внутрішніх решіток, закріплюються хомутами, а поверх потрібно дати 2-3 витки скотчем. Повітропроводи можна прижимати, спіральний каркас внутрішньої труби всерівно буде відповідати потрібному січенню. Для запобігання “обвисання” повітропроводів, їх необхідно періодично кріпити до перекриття нейлоновими затяжними хомутами.

По закінченню монтажу потрібно провести пуско-налагоджувальні роботи, а саме відрегулювати січення решіток для запобігання шуму та для рівномірного розприділення повітря по помешканню.

Настінний осьовий вентилятор серії “КВАЙТ” закріплюється за допомогою чотирьох дюбелів (  є в комплектації вентилятора ) у місці, де у вашому житлі проходить вентиляційний канал.

 

 

Всі детальні інструкції Ви можете отримати з паспортів окремих виробів, або, зв`язавшись з нами зручним для Вас методом.

 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022