Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Швидкий вибір
  • Тип вентиляції
Показати відмічені

Схеми вентиляції трикімнатних квартир

Схеми вентиляції трикімнатних квартир

Глянувши на старий житловий фонд нашої країни Ми бачимо що 95% це так звані “хрущовки“ та “брежнєвки”. А проблема вентиляції вирішалася за принципом, чим гірший майстер, тим більша щілина у будинку, тим краща вентиляція.

 

Тепер придбавши трикімнатну квартиру у одному з цих будинків Ви першим ділом починаєте боротися з тепловтратами, шпаклюючи та утеплюючи кожну щілину. Тим самим Ви проводите переможну війну проти вентиляції. Все провітрювання у Вас більше нема, дихати нічим. Квартира з плиткою за 87 $/м.кв. стала газовою камерою.

 

Вихід Ви можете знайти у нашому магазині.


Безкоштовний підбір вентиляції

Якщо потрібна схема вентиляції відсутня у нашому каталозі, ми цілком безкоштовно розробимо для Вас індивідуальний проект вентиляції, а також підберемо все необхідне вентиляційне обладнання.

Вкажіть свої контактні дані у формі нижче (також можете додати файл з технічним завданням чи планом будівлі, намальованим навіть від руки) і наші менеджери сконтактуються з Вами для обговорення всіх деталей.


Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Децентралізована вентиляція  квартири  на вул Лейпцигска 13, м. Київ (трикімнатна)
Перелік обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 25 м.куб.) 4 шт  Вентилятор для сан.вузла Домовент..
15,589.80 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для трикімнатної квартири старого фонду тип 1
Комплект обладнання :   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    4 шт. ..
34,464.69 грн.
Централізована вентиляція  квартири двоповерхової квартири старого фонду ( трикімнатна )
  Перелік обладнання: Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю  до 89 %. (продуктивність 250 м.куб.)  1 шт. Гнучкий полімерний повітропровід утеплений мінерал..
34,118.42 грн.
Централізована вентиляція  квартири старого фонду тип 1 (трикімнатна)
Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 250 м.куб.) 1 шт. Гнучкий полімерний повітропровід утеплений мінеральною ватою діам..
30,462.48 грн.
Централізована вентиляція трикімнатної квартири системою Vents Flexivent
Перелік обладнання   Міні вентиляційний агрегат з рекуператором,  1 шт. Гнучкий повітропровід д 125 мм. (7.5 метра) 1 шт. Фасадна вентиляційна решітка 2 шт. ..
32,278.50 грн.
Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022