Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Швидкий вибір
  • Міста України
  • Тип вентиляції
Показати відмічені

Схеми вентиляції багатокімнатних нових квартир

Схеми вентиляції багатокімнатних нових квартир

Придбавши багатокімнатну квартиру у новозбудованому будинку, ви стали власником чудового житла з просторим плануванням та новою інженерною інфраструктурою. Але не слід забувати про вентиляцію, без якої комфортне проживання та повноцінна життєдіяльність не можлива .

Ми пропонуємо Вам готові сучасні рішення енергозберігаючої децентралізованої та централізованої вентиляції для Ваших помешкань. Вибирайте те, що більше до вподоби, встановлюйте та насолоджуйтесь свіжим та чистим повітрям.


Безкоштовний підбір вентиляції

Якщо потрібна схема вентиляції відсутня у нашому каталозі, ми цілком безкоштовно розробимо для Вас індивідуальний проект вентиляції, а також підберемо все необхідне вентиляційне обладнання.

Вкажіть свої контактні дані у формі нижче (також можете додати файл з технічним завданням чи планом будівлі, намальованим навіть від руки) і наші менеджери сконтактуються з Вами для обговорення всіх деталей.


Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Комплект децентралізованої вентиляції для чотирикімнатної квартири  (Львів, вул. Рильського)
  Квартира у Львові  постійно втрачає тепло природним шляхом , застосування технології утилізації тепла найбільш актуально в цілях економії коштів на енергоносії   Перелік обладнання:   Стінов..
31,504.50 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для чотирикімнатної квартири, Львів, вул. Моршинська - Горбачевського
Перелік обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.) 5 шт  Вентилятор для сан.вузла Квайт 100 2..
31,504.50 грн.
Комплект централізованої вентиляції для чотирикімнатної квартири  (м.Львів, вул. Рильського)
Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 250 м.куб.) 1 шт. Гнучкий полімерний повітропр..
26,191.80 грн.
Комплект централізованої вентиляції для чотирикімнатної квартири Львів, вул. Моршинська - Горбачевського
Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 275 м.куб.) 1 шт. Гнучкий полімерний повітропр..
30,111.00 грн.
Централізована вентиляція чотирикімнатної квартири системою Vents Flexivent
Перелік обладнання   Вентиляційний агрегат з рекуператором, продуктивністю 275 м3/год 1 шт. Гнучкі повітропроводи 1 компл. Фасадна вентиляційна решітка 2 шт. Шум..
42,200.00 грн.
Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2020