Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий )
Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий ) Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий ) Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий ) Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий )

Централізована вентиляція для будинку площею 120 м.кв системою напівжорстких повітропроводів Вентс ФлексіВент ( одноповерховий )

Тип вентиляції: Централізована вентиляція
Модель: Комплект централізованої вентиляції для одноповерхового будинку
Наявність: На складі
Ціна 52,650.00 грн. (Безкоштовна доставка)
Кількість:     або   +38 (098) 32-32-392   або  

Перелік обладнання

 

Вентиляційний агрегат з рекуператором, продуктивністю 270 м3/год 1 шт.
Гнучкі ізольовані повітропровjди та фасонні елементи  1 компл.
Гратка вентиляційна пластикова фасадна притічна 1 шт.
Шумопоглиначі 2 шт.
Гратка внутрішня, повітророздаюча (можливі інші варіанти) 13 шт.
Фасонні елементи до повітропроводів 1 компл.
Вентс ФлексіВент 0101755000 канал круглий антибактеріальний та антистатичний, довжиною  50 м 3 шт.
Фасонні елементи серії напівжорстких каналів системи ФлексіВент 1 компл.
Скотч алюмінієвий 1 шт.

 

Бренди:

 

Дана вентиляція базується на приточно-витяжному агрегаті обробки повітря серії ВУТ 270 В5Б ЕС  від компанії ПрАТ “Вентиляційні системи” (ВЕНТС) . Додаткові технічні характеристики обладнання можуть бути змінені або доповнені за Вашим побажанням.

 

Інформація про монтаж: 

По даному переліку вентиляційного обладнання Ви отримаєте повноцінну приточно-витяжну систему вентиляції повітря з рекуперацією тепла та фільтрацією приточного повітря. 

Серцем вентиляційної системи виступає агрегат обробки повітря ВУТ 270 В5(Б) ЕС . Це нова сучасна установка, корпус якої виготовлений із спіненого полістиролу( ЕРР ). Даний корпус має високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Ця установка видаляє брудне повітря, проводить подачу свіжого повітря, його фільтрування ( як опція доступний фільтр класу F 8) та підігрів за допомогою вищої температури витяжного повітря (рекуперація).  Дані вентиляційні установки бувають двох видів: Вентс ВУТ 270 В5 (Б) ЕС - установка з рекуператором, виконаним із полістиролу та Вентс ВУЕ 270 В5 (Б) ЕС  - вентиляційна установка з рекуператорм, виконаним із ентальпійної мембрани. За допомогою рекуператора із ентальпійної мембрани в приміщення повертається не тільки тепло, а й волога, при цьому не утворюється конденсат. Слід згадати, що дана установка оснащена байпасом, для провітрювання у літній період ( охолодження приміщення за рахунок прохолодного повітря з вулиці). ВУТ 270 В5Б ЕС  монтуєтьсяна в технічному приміщенніі Вашого помешкання  (див. схему) за допомогою шпильок. Доступ для сервісного обслуговування і чистки фільтрів зі сторони бокової панелі.

 

 

Також, у комплекті Ви отримуєте ситему вентиляціїї Vents Flexivent - цe система малогабаритних повітропроводів для монтажу у стяжки та безпосередньо проштроблені стіни. 

Детальніше про систему Флексівент Ви можете прочитати у нашому блозі.

Всі детальні інструкції Ви можете отримати з паспортів окремих виробів, або, зв`язавшись з нами зручним для Вас методом.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022