Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Швидкий вибір
  • Тип вентиляції
Показати відмічені

Схеми вентиляції одноповерхових будинків

Схеми вентиляції одноповерхових будинків

Одноповерховий особняк — це мрія людини, яка хоче жити у єднанні з природою. У одноповерховому будинку можна зробити максимально великі тераси, а також отримати великий вільний простір без коридорчиків і сходинок у підвал чи на другий поверх. У одноповерховому особняку хочеться дихати на повні груди і відчувати запах туй, які ростуть поруч.

 

З даною задачею може впоратися повноцінна система вентиляції Вашого будинку, яку Ви маєте змогу придбати на нашому ресурсі.


Безкоштовний підбір вентиляції

Якщо потрібна схема вентиляції відсутня у нашому каталозі, ми цілком безкоштовно розробимо для Вас індивідуальний проект вентиляції, а також підберемо все необхідне вентиляційне обладнання.

Вкажіть свої контактні дані у формі нижче (також можете додати файл з технічним завданням чи планом будівлі, намальованим навіть від руки) і наші менеджери сконтактуються з Вами для обговорення всіх деталей.


Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Децентралізована вентиляція будинку на основі Мікра 60 по проекту z10
  Z10 припаде до смаку всім любителям одноповерхових будівель. Його проста конструкція дозволяє знизити витрати на будівництво. Крім цього, даний проект може бути двоповерховим, за рахунок використання додаткового простору на горищі.  ..
65,379.15 грн.
Децентралізована вентиляція будинку на основі Твін Фрешу по проекту z10
  Проект Z10 припаде до смаку всім любителям одноповерхових будівель. Його проста конструкція дозволяє знизити витрати на будівництво. Крім цього, даний проект може бути двоповерховим, за рахунок..
34,463.48 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для  будинку (одноповерховий, тип 2)
Комплект обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    4 шт. ..
33,363.90 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для будинку (одноповерховий, тип 3)
Комплект обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    5 шт. ..
42,531.08 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для дому (одноповерховий, тип 1)
Комплект обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    5 шт. ..
42,531.08 грн.
Комплект централізованої вентиляції для одноповерхового будинку, тип 1.
  Повноцінна вентиляція у одноповерховому будинку - це можливість насолоджуватись ароматом свого саду не відкриваючи вікон.   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефе..
35,091.63 грн.
Комплект централізованої вентиляції для одноповерхового будинку, тип 2.
  Наше життя починається з подиху. Інженерні мережі будинку починаються з вентиляції.    Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність ..
32,682.29 грн.
Комплект централізованої вентиляції для одноповерхового будинку, тип 3.
Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 250 м.куб.) 1 шт. Гнучкий полімерний повітропровід утеплений мінеральною ватою діам..
34,260.57 грн.
Повітряне опалення будинку по проекту z10
  Проект будинку Z10 розроблений архітектурною студією Z500. Проекти будинків Z500 створені в Польщі та адаптовані під норми українського законодавства, ексклюзивним представником в Україні.    Проект Z10 - є хітом продажів не один рік. Він приваблює св..
20,852.74 грн.
Природна вентиляція будинку по проекту z10
  Якщо Вам до смаку одноповерхові просторі будинки, якщо у Вашій родині є літні родичі, яким важко підніматися сходами, або маленькі діти, які можуть отримати травми на сходах, зверніть увагу на проект Z10. Цей великий і світлий котедж просто створений для комфортного заміського..
4,045.95 грн.
Природна вентиляція будинку по проекту z10 від сонячної батареї
  одноповерховий будинок  Загальна площа: 134,3 м²  Житлова площа: 134,3 м²  Кубатура: 355,9м³  Висота: 7,31 м  Кут нахилу покрівлі: 28 ° можливе облаштування мансарди  Площа даху: ..
8,517.15 грн.
Природна вентиляція для  будинку (одноповерховий, тип 1)
  Перелік обладнання: Стіновий провітрювач 5 шт. Вентилятор для сан.вузла. діаметр 100 мм 2 шт.   ..
4,507.65 грн.
Природна вентиляція для  будинку (одноповерховий, тип 2)
  Перелік обладнання: Стіновий провітрювач 4 шт. Вентилятор для сан.вузла. діаметр 100 мм 1 шт.   ..
2,946.38 грн.
Природна вентиляція для  будинку (одноповерховий, тип 3)
  Перелік обладнання: Стіновий провітрювач 5 шт. Вентилятор для сан.вузла. діаметр 100 мм 2 шт.   Бренди  ..
4,507.65 грн.
Приточна вентиляція будинку по проекту z10
  Проект Z10 - є хітом продажів не один рік. Він приваблює своїм стильним і в той же час простим видом, а також функціональним зручним плануванням.    Перелік обладнання: Приточна вентиляційна установка ВПА..
45,726.53 грн.
Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022