Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Швидкий вибір
  • Тип вентиляції
Показати відмічені

Система вентиляції котеджів - готові схеми та вентиляційне обладнання

Система вентиляції котеджів - готові схеми та вентиляційне обладнання

Система вентиляції в котеджі та у квартирі кардинально відрізняються. Якщо в квартирі вона відносно нескладна, то для котеджу існує величезна кількість схем вентиляції: для кімнат, кухні, ванни, підвалу, гаражу тощо.

Чисте повітря в котеджі особливо важливе, адже в будинку може бути чудовий ремонт, новітні меблі, але організму перебувати в ньому буде некомфортно, якщо не забезпечити потрібний мікроклімат. До того ж, саме цей особливий мікроклімат і створює сприятливе середовище в будинку. Для того щоб і взимку і влітку в котеджі було добре і затишно існує вентиляція котеджу, яку забезпечує спеціальне обладнання.

Ще зовсім недавно вважалось, що не потрібно створювати системи вентиляції в заміському будинку. Оскільки свіже повітря могло потрапляти через відкриті навстіж вікна і двері, а в зимовий час, завдяки різниці температур, нещільності вікон, і в стиках – функціонувала природна вентиляція заміського будинку. Тобто в ті часи вентиляція котеджу здійснювалася цілком природним способом. Але сьогодні багато що змінилося, тому варто особливо детально та відповідально підійти до питання вентиляції котеджу.

У даний час, заміські котеджі, як правило, будуються в більш сприятливому екологічному середовищі, ніж міські квартири. Дійсно, у теплу пору року свіже повітря добре надходить через відкриті двері, вікна і кватирки, але в міжсезоння і взимку принцип природної вентиляції в котеджі вже абсолютно не ефективний.

Головна причина неефективності природної вентиляції для котеджів в холодну пору року - високі тепловтрати і протяги через всі відкриті кватирки по всьому будинку, а наслідок-витрачені зайві гроші на спалене паливо, яке по суті, викинуті на опалення вулиці.

Сучасні технології в будівництві-герметичні склопакети, припасовані двері допомагають заощадити на опаленні, але позбавляють власників заміських котеджів свіжого придатного повітря, створюючи духоту, і підвищуючи вологість в кімнатах котеджу. Щоб уникнути цього, живучи в котеджі, як і в квартирі необхідна приточно-витяжна вентиляція.

Системи вентиляції в котеджі забезпечують процес фільтрації та охолодження або нагрівання повітря. Це повністю контрольований процес і людина може регулювати роботу в залежності від особливостей свого організму. Особливо це актуально, якщо мова йде про велике приміщення, вентиляція котеджу в цьому випадку просто необхідна, адже вікон або мало, або багато, через що постійно виникають протяги.

Для свого заміського будинку завжди хочеться вибирати все найкраще, тому обов'язково перед тим як купити систему вентиляції котеджу, звертайтеся до фахівців, які оцінять ваш будинок і порадять найоптимальніший варіант. Такими фахівцями є ми, адже, вже більше 10 років працюємо на ринку вентиляційного обладнання та систем кондиціонування повітря України.

У даній категорії інтернет магазину вентиляційного обладнання «Клімапро» пропонуємо вам купити систему вентиляції котеджного будинку разом з безкоштовною схемою вентиляції. 


Безкоштовний підбір вентиляції

Якщо потрібна схема вентиляції відсутня у нашому каталозі, ми цілком безкоштовно розробимо для Вас індивідуальний проект вентиляції, а також підберемо все необхідне вентиляційне обладнання.

Вкажіть свої контактні дані у формі нижче (також можете додати файл з технічним завданням чи планом будівлі, намальованим навіть від руки) і наші менеджери сконтактуються з Вами для обговорення всіх деталей.


Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Комплект децентралізованої вентиляції для ЖК Перший Парковий (м. Хмельницкий)
Комплект обладнання :   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    3 шт. ..
26,398.31 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для котеджа вул. Чигиринська  (м.Львів)
Комплект обладнання :   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    6 шт. ..
50,597.46 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для котеджного містечка "Вишневе" м. Київ
Комплект обладнання :   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    5 шт. ..
41,431.50 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для котеджного містечка "Деснянське" м. Київ
 Комплект обладнання : Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    6 шт. Вен..
51,697.04 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для котеджного містечка "Журавлівська Слобода" м. Харків
 Комплект обладнання:   Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    6 шт. ..
51,697.04 грн.
Комплект децентралізованої вентиляції для котеджного містечка "Ременів"  Львівська обл.
Комплект обладнання: Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.)    4 шт. Вентилятор..
33,363.90 грн.
Комплект централізованої вентиляції для ЖК Перший Парковий (м. Хмельницкий)
Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 250 м.куб.) 1 шт. Гнучкий полімерний повітропровід утеплений мінеральною ватою діам..
33,333.53 грн.
Комплект централізованої вентиляції для котеджа вул. Чигиринська  (м.Львів)
  Централізована вентиляція з рекуператором - це зелені технології, які допоможуть Вам економити енергоресурси у Вашому котеджі на вул. Чигиринська м. Львів.   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з пер..
39,355.07 грн.
Комплект централізованої вентиляції для котеджного містечка "Вишневе" м. Київ
  Маючи котедж у котеджному містечку Вишневе неподалік Києва, подбайте про енергозбереження. Закажіть приточно-витяжну вентиляцію з рекуперацією, не випускайте тепле повітря на вулицю.   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний аг..
33,780.65 грн.
Комплект централізованої вентиляції для котеджного містечка "Деснянське" м. Київ
  Приточно-витяжна система - це норма вашого комфорту, а не розкіш   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агрегат обробки повітря з перехресним рекуператором , енергоефективністю 89 %. (продуктивність 250 м.куб.) 1..
38,714.76 грн.
Комплект централізованої вентиляції для котеджного містечка "Журавлівська Слобода" м. Харків
  З постійним підняттям цін на енергоресурси ( електроенергія, газ ), використання рекуператорів тепла у вентиляційних установках, стає нормою для європейського та українського житла.   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агр..
41,720.67 грн.
Комплект централізованої вентиляції для котеджного містечка "Ременів"  Львівська обл.
  З постійним підняттям цін на енергоресурси ( електроенергія, газ ), використання рекуператорів тепла у вентиляційних установках, стає нормою для європейського та українського житла.   Перелік обладнання:   Міні вентиляційний агр..
36,515.61 грн.
Природна вентиляція на сонячній енергії для котеджа на вул. Чигиринська  (м.Львів)
  Вентиляція на сонячній енергії - це максимум безкоштовного свіжого повітря.   Перелік обладнання: Стіновий провітрювач на сонячній батареї 6 шт. ..
11,676.15 грн.
Природна вентиляція на сонячній енергії для котеджного містечка "Вишневе" м. Київ
  Придбавши котедж, не забудьте подбати й про комфортне проживання у ньому   Перелік обладнання: Стіновий провітрювач на сонячній батареї 5 шт. Вентилятор для сан.вузла. ді..
8,997.08 грн.
Природна вентиляція на сонячній енергії для котеджного містечка "Деснянське" м. Київ
  Вентиляція на сонячних батареях це сучасне рішення у клімматизації будинку.   Перелік обладнання: Стіновий провітрювач на сонячній батареї 6 шт. ..
12,775.73 грн.
Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022