Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню

Про Клімат-Проект

Шукаєте вентиляцію для квартири чи будинку? Тепер однією проблемою менше!
 
Ми команда професіоналів, що працює у свері вентиляції та кліматизації, ось уже більше 10 років. Ми можемо з гордістю записати на свій рахунок десятки реалізованих проектів у сфері комерційного та промислового будівництва. Останнім же часом, у зв`язку з збільшеним попитом на кліматизацію житлових приміщень, нами було виконані комплектації необхідним обладнанням  багатьох квартир та житлових будинків по всій Україні.
 
 
Якось, аналізуючи наявні пропозиції в мережі інтернет, щодо вентиляційного обладнання, ми виявили досить неприємну тенденцію - ПРОСТІЙ ЛЮДИНІ, яка далека від премудрощів планування вентиляції, абсолютно нереально самостійно придбати ПОВНІСТЮ все необхідне вентиляційне обладнання. Навіть у випадку, коли прочитано безліч форумів, проплачено послуги різноманітних консультанів з питань вентиляції - не завжди чітко можна зрозуміти, що робити далі. Тому ми і вирішили, що завдяки своїм знанням та наявним ресурсам ми зможемо допомогти простим користувачам вирішити питання повноцінного вентилювання своїх новопридбаних квартир, квартир старого житлового фонду, індивідуальних будинків, котеджів, тощо.  
 
Дана ідея переросла у створення нашого "Магазину готових вентиляційних рішень Клімат-Проект"
 
 
Наш ресурс допоможе Вам вибрати готовий комплект вентиляційного обладнання від провідних фірм виробників, яке необхідне саме для Вашої новозбудованої чи старенької квартири, котеджу чи індивідуального будинку.
По наявним схемах Ви зможете самостійно провести монтаж вентиляційного обладнання. Якщо необхідного комплекту немає у каталозі, Ви завжди можете безкоштовно замовити проект вентиляційного рішення саме для Вас!
 
Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2021