Дестратифікатор – що це таке, та які функції виконує?

Наша компанія досить часто зіштовхується з проханням допомогти в сфері опалення. Бувають випадки, що ми прораховуємо об’єкти на повітряному опаленні, інколи пропонуємо повітряне опалення від топки каміну у приватному будинку. На даний момент ми хочемо запропонувати не повноцінну систему опалення, а концепцію, за допомогою якої Ви зможете практично безкоштовно, з точки зору експлуатаційних витрат, підняти на декілька градусів температуру у певних типах приміщень.

Дізнатись більше про дестратифікатор…

Вентиляція офісу

Вентиляція офісуЗведення офісного будинку з самого початку передбачає, що в ньому буде перебувати багато людей, багато різноманітної офісної техніки, що має негативний вплив на рівень чистоти і свіжості повітря в приміщенні. Однак, набагато легше працюється, якщо на робочому місці максимально комфортно, не дуже жарко і не холодно, а також відсутні протяги. Жоден Ваш співробітник не скаже поганого слова, якщо в офісі встановлено правильно функціонуючу вентиляцію кімнат. Якщо правильно прокладена вентиляція для офісу, то в приміщення не потрапляє вуличний пил і бруд, так як повітря перед подачею всередину проходить очищення. Також практично відсутній вуличний галас, що позитивно впливає на продуктивність працівників. Пропонуємо познайомитися з основними вентиляційними системами, які ідеально підійдуть для офісу.

Дізнатись про вентиляцію для офісу…

Вентиляція кафе

Вентиляція кафеКафе – це не лише місце, в якому постійно перебуває велика кількість людей, але й приміщення, в якому під одним дахом об’єднуються кухня та зал для відвідувачів. З кухні в зал можуть потрапляти різні запахи, що зробить перебування клієнтів у залі просто нестерпним. І щоб цього не допустити, потрібно правильно підібрати і встановити вентиляційну систему.

Дізнатись про вентиляцію кафе…

Вентиляція магазину

Вентиляція магазинуСучасні магазини – це цілі великі будівлі, що підносяться на 5-7 поверхів у висоту, при цьому для паркування виділяється кілька підземних поверхів. Враховуючи всі ці особливості, практично моментально стає ясно, як складно правильно розподілити і провести комунікації в такому будинку, в особливості це відноситься до вентиляції. Зрозуміло, що для забезпечення вентилювання приміщень величезних за площею буде потрібно спеціальне устаткування, а також проект вентиляції, завдяки якому буде забезпечено коректний повітрообмін.

Дізнатись про вентиляцію магазину…

Вентиляція фітнес центрів, спортивних залів

Вентиляція фітнес центрів, спортивних залівВідкриття фітнес-клубу –  це справжня подія, яку ніщо не повинно затьмарювати. Ми допоможемо зробити Ваш клуб комфортним, зручним, з ідеальним мікрокліматом. Адже фітнес – це джерело здоров’я, можливість підтримувати свою фігуру в ідеальному стані і постійно поліпшувати своє самопочуття. Крім того, у фітнес-клубі можна приємно проводити час і завести безліч корисних знайомств і нових друзів. Ми допоможемо створити приємну атмосферу і запропонуємо максимально підходящі варіанти вентиляційної системи саме для Вашого приміщення.

Читати далі про вентиляцію фітнес центрів та спортивних залів…

Почему потеют пластиковые окна? Как это побороть?

Чому потіють пластикові вікна? Як цьому запобігти?Обсудим актуальную на сегодняшний день проблему образования конденсата на окнах. «Почему потеют пластиковые окна? »,« Почему плачут окна? »,« Почему на пластиковых окнах образуется вода? »,« Почему на старых деревянных окнах такого не было? »Такие вопросы часто возникают. В чем причина возникновения конденсата и как с ним бороться, попробуем объяснить.

Узнать почему потеют пластиковые окна…

Чому потіють пластикові вікна? Як цьому запобігти?

Чому потіють пластикові вікна? Як цьому запобігти?Обговоримо актуальну на сьогоднішній день проблему утворення конденсату на вікнах. «Чому потіють пластикові вікна?», «чому плачуть вікна?», «чому на пластикових вікнах утворюється вода?», «чому на старих дерев’яних вікнах такого не було? » Такі питання часто виникають. В чому причина виникнення конденсату і як з ним боротися, спробуємо пояснити.
Дізнатись, чому потіють пластикові вікна…

Система вентиляції Vents FlexiVent

budynok-flexiventХочу ознайомити Вас з новинкою у системі вентиляціїї житлових приміщень FlexiVent. Система Vents FlexiVent – це модульна система вентиляціїї, яка представляє собою “павутину” вентиляційних повітропроводів діаметром всього 63 або 75 мм. Основною перевагою Vents FlexiVent ( Вентс Флексівент ) – це відсутність громіздких повітропроводів, які змушують Вас опускати стелі за допомогою гіпсокартонних конструкцій. Vents FlexiVent ( Вентс Флексівент ) можна монтувати у стінах зробивши необхідні штроби та закладати безпосередньо у стяжку.
Дізнатись про систему вентиляції Vents FlexiVent…

Сторінка 1 з 812345...Остання »