Децентралізована вентиляційна установка Blauberg FRESHBOX 100 WiFi.

Особливості децентралізованої вентиляційної установки Blauberg FRESHBOX 100 WiFi :
– ефективна припливно-витяжна вентиляція для окремих приміщень;
– використовуються ЕС-двигуни, що споживають мало електроенергії та мають тривалий термін служби;
– рівень шуму всього 25-38 дБ(А);
– вмонтовані два фільтри для очищення припливного повітря G4 і F8, як опція доступні Н 13 і F 8 Carbon;
– можливість приєднання витяжного каналу із ванної кімнати;
– управління здійснюється через мобільний додаток Android/iOS через Wi-Fi.

  Blauberg FRESHBOX 100 WiFi це кімнатна вентиляційна установка, яка застосовується для вентиляції окремих приміщень, площею до 100 м2. Якшо ремонт вже зроблений, а про вентиляцію вчасно не подумали — це ідеальне рішення, завжди можна акуратно зробити два отвори на подачу свіжого та видалення відпрацьованого повітря, не завдавши шкоди ремонту. Або ж, якщо немає можливості прокладати повітропроводи – це теж хороше рішення, щоб зробити повноцінну вентиляцію квартири, будинку чи офісного приміщення.

Стильна лицева панель підійде до будь-якого інтер’єру. В комплект Blauberg FRESHBOX 100 WiFi також входить додатковий третій патрубок, діаметром 100 мм., щоб підключити витяжку з ванної кімнати.

В Blauberg FRESHBOX 100 WiFi застосовується протиточний рекуператор із полістиролу, який передає тепло припливному повітрю, але при цьому, можливе утворення конденсату. Конденсат збирається в спеціальному піддоні і виводиться на вулицю через витяжний канал. Cлід зазначити, що є модель з рекуператором, виконаним із ентальпійної мембрани Blauberg FRESHBOX 100 ERV WiFi. Через єнтальпійний рекуператор здійснюється обмін не тільки тепла, а й вологи. Тобто, в холодний період року рекуператор підігріває і зволожує повітря з вулиці , а в теплий період прохолода і сухість витяжного повітря передається припливному.

В даній лінійці присутня також модель з електричним нагрівачем переддогріву припливного повітря Blauberg FRESHBOX E-100 WiFi. Нагрівач запобігає обмерзанню рекуператора взимку при дуже низьких температурах , таким чином, забезпечується постійна збалансована вентиляція приміщення. В децентралізованих установках, які не облаштовані електричним нагрівачем, спрацьовує інших захист від обмерзання рекуператора: по датчику температури зупиняється робота припливного вентилятора, а витяжний вентилятор продовжує працювати і тепле витяжне повітря обдуває рекуператор. Слід зазначити, що нагрівач можна придбати окремо в будь-який момент.

  Blauberg FRESHBOX E 1 -100 WiFi облаштована нагрівачем догріву припливного повітря.

Децентралізована установка Blauberg FRESHBOX 100 WiFi облаштована панеллю управління, також має дистанційний пульт керування.

Коротко про автоматику :

  • перемикання швидкостей;
  • індикація необхідності заміни фільтрів:
  • індикація аварій;
  • налаштування швидкостей;
  • таймер;
  • налаштування роботи установки по тижневому графіку.

Децентралізовані вентиляційні установки Blauberg FRESHBOX 100 WiFi з рекуператором застосовують в комерційних та житлових приміщеннях.


Warning: Missing argument 1 for __(), called in /home/demar186/public_html/blog/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 35 and defined in /home/demar186/public_html/blog/wp-includes/l10n.php on line 249

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *