Система вентиляції Vents FlexiVent

budynok-flexivent

Хочу ознайомити Вас з новинкою у сфері вентиляції житлових приміщень – серією напівжорстких повітропроводів FlexiVent. Це модульна система вентиляції, яка являє собою “павутину” вентиляційних повітропроводів діаметром всього 63 або 75 мм. Основною перевагою даної серії напівжорстких каналів – відсутність громіздких повітропроводів, які змушують Вас опускати стелі за допомогою гіпсокартонних конструкцій, щоб їх заховати.

Досить часто виникає питання: “А чи не замалий діаметр в цих труб ?”, “Чи не завелика швидкість повітря буде в даних каналах ?”. Просто всі звикли, що іде один магістральний повітропровід, і від нього розгалуження по кімнатах. Система Vents FlexiVent ( Вентс ФлексіВент ) починається із металевого колектора, від якого напівжорсткі повітропроводи розходяться у приміщення, що потребують вентиляції. Прораховується таким чином: через повітропровід діаметром 63мм. з допустимою швидкість 3 м/с буде проходити 22 м3/год, через повітропровід діаметром 75 мм — 34 м3/год. Отож, в залежності, від того скільки повітря потрібно в кімнату, проводимо в приміщення необхідну кількість каналів. Металевий колектор може мати більше виходів ніж труб, в даному випадку використовуються заглушки. З іншої сторони повітропроводів монтується пленум ФлексіВент під решітку. Пленуми бувають настінні та підлогові, в залежності від місця монтажу. Відповідно, під дані пленуми передбачені підлогові або настінні решітки. FlexiVent – це напівжорсткі повітропроводи, які можна монтувати у стінах, зробивши необхідні штроби та закладати безпосередньо у стяжку підлоги.

Повітропроводи Флексівент можна монтувати навіть у стяжку з теплою підлогою.

Повітропроводи Флексівент можна монтувати навіть у стяжку з теплою підлогою.

Вся система напівжорстких повітропроводів монтується без спеціального обладнання. З’єднання відбувається за допомогою фланця та стопорного кільця. Даний метод забезпечує абсолютну герметизацію.
Слід зауважити, що канали із даної серії продаються бухтами по 50 метрів.
Також, в системі Vents FlexiVent ( Вентс Флексівент ) передбачена унікальна можливість пусконалагодження за допомогою новаторських дросель-клапанів, вартість яких становить всього 0,2 $.

Модульна система Vents FlexiVent ( Вентс ФлексіВент ) може компонуватися з іншою модульною системою Вентс Пластівент.

Та не потрібно забувати, що система ФлексіВент, це всього система решіток, напівжорстких повітропроводів та змішувальних камер. Серцем вентиляції залишається припливно-витяжна установка з рекуперацією. У випадку малогабаритних квартир я б, все ж таки, рекомендував Вентс ВУЄ2 250 П ЕС. Ця вентиляційна установка має два рекуператори та ЕС двигуни. Хоча, варіантів є багато — можна підібрати яку-небудь іншу.

ventsfiexivent

  На нашому сайті Ви може купити комплект вентиляції прорахований безпосередньо для Вашої квартири чи індивідуального будинку або замовити окремі елементи із даної серії. Тобто купити пленуми, напівжорсткі повітропроводи чи колектори із цієї серії. Також ми розробили два варіанти готових інсталяційних комплекти для вентиляційних установок з рекуперацію, продуктивністю 300м3/год та 400 м3/год.

Не менш важливою перевагою напівжорстких повітропроводів Vents FlexiVent ( Вентс ФлексіВент ) є  можливість їх механічного очищення.


Warning: Missing argument 1 for __(), called in /home/demar186/public_html/blog/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 35 and defined in /home/demar186/public_html/blog/wp-includes/l10n.php on line 249

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *