Замовити консультацію
Зателефонувати у Клімапро
Новинка - ціна - 9900 грн. за комплект вентиляції
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Проектування системи вентиляції комерційної нерухомості
Меню
Комплект децентралізованої вентиляції для будинку ( двоповерховий, тип 2 )
Комплект децентралізованої вентиляції для будинку ( двоповерховий, тип 2 ) Комплект децентралізованої вентиляції для будинку ( двоповерховий, тип 2 ) Комплект децентралізованої вентиляції для будинку ( двоповерховий, тип 2 )

Комплект децентралізованої вентиляції для будинку ( двоповерховий, тип 2 )

Тип вентиляції: Децентралізована вентиляція
Модель: омплект децентралізованої вентиляції для двоповерхового будинку
Наявність: На складі
Ціна 42,531.08 грн. (Безкоштовна доставка)
Кількість:     або   +38 (098) 32-32-392   або  

Комплект обладнання:

 

Стіновий, міні вентиляційний агрегат обробки повітря з децентралізованим рекуператором , енергоефективністю від   50 %. (продуктивність 30 м.куб.) 

 

5 шт.

Вентилятор для сан.вузла. діаметр 100 мм

2 шт.

 

Бренди:

  Проект даної вентиляції базується на кімнатних децентралізованих провітрювачах серії ТвінФреш Комфо 50 від компанії ПрАТ “Вентиляційні системи” (ВЕНТС) та настінних вентиляторах серії “Квайт”. Додаткові технічні характеристики обладнання можуть бути змінені по індивідуальному побажанню.

 

Інформація про монтаж

В даному переліку обладнання Ви отримуєте децентралізовані рекуператори та настінні вентилятори. Монтаж даного обладнання не потребує абсолютно ніяких додаткових витратних матеріалів. Для монтажу установки Твін Фреш  у місці, яке позначено на проекті, ( розташування може бути у будь- якій точці на даній стіні, це не принципово ) створюється отвір діаметром 150 мм. (отвір можна здійснити як самостійно перфоратором, так і найняти спеціалізовану організацію, яка займається “чистими” отворами.) Цей отвір повинен бути з мінімальним нахилом на вулицю, щоб можливий конденсат, який буде утворюватися у рекуператорі, стікав на вулицю , а не у Ваш будинок.

Проміжок між трубою рекуператора та стіною ми пропонуємо закрити монтажною піною, а зовнішні та внутрішні панелі закріпити дюбелями , які є у комплекті виробу.

Даний агрегат працює від мережі 220 В. Вся необхідна автоматика та панель керування розміщені на самому агрегаті, так що Вам не буде потрібно  монтувати додаткових коробок для пульту управління. Також, у комплект для більшої зручності входить безпровідний пульт керування. За допомогою паспорта , який знаходиться в комплекті виробу ви зможете без проблем налаштувати необхідний і найбільш комфортний режим роботи саме для Вас.

Настіннй осьовий вентилятор серії “КВАЙТ” закріплюється за допомогою чотирьох дюбелів ( є в комплектації вентилятора ) у місці, де у вашому житлі проходить вентиляційний канал.

Всі детальні інструкції Ви можете отримати з паспортів окремих виробів, або, зв`язавшись з нами зручним для Вас методом.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:



Клімапро - системи вентиляції та кондиціонування повітря © 2022